Ana sayfa

Guangzhou Planet Inflatables Ltd.

şirket Profili
Guangzhou Planet Inflatables Ltd Guangzhou'da bulunan firmamız, şişirilebilir ürünlerin üretimine, satışına ve üretimine başlamıştır.

Şişme üretim tecrübesi bol olan, şişme çadırlar, şişme oyunlar, şişme sıçramalar, şişme reklam ürünleri, tatil şişme, şişme su oyunları ve PVC promosyon şişme gibi farklı şişme kategorileri üretiyoruz. Bu şişirilebilir ürünlerin tümü, tüm dünyadaki müşterilere satılmaktadır.

Sürekli çabalara dayanarak, müşterilerimiz için esnek üretim ve hizmet politikalarımız var ve bu arada, kalitenin istikrarını garanti ediyoruz.

Ticari bir şirketin reklam departmanı mısınız? Bir reklam şirketi tasarımcısı mısınız? Yoksa kiralama ve satış işinde kendi şişme var mı? Bize gelmekte tereddüt etmeyin,% 100 kişisel gereksinimlerinizi karşılayacağız ve sislenmeyi kendi elinizle yapmak gibi hissetmenizi sağlayacağız.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Gezegen Sisme Ltd

2010 yılında kurulan, Guangzhou Planet Inflatables Ltd profesyonel bir üretici ve şişme ürünlerin tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi ile ilgili ihracatçısı. Biz uygun ulaşım erişimi ile, Guangzhou bulunmaktadır. Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünyadaki çeşitli farklı pazarlarda büyük beğeni topluyor.

2.000 metrekarelik bir alanı kaplayan şu anda 30 çalışanımız, toplam 10 set makinemiz, yıllık satış rakamımız 3.000.000 USD'den fazla. İyi donanımlı tesislerimiz ve üretimin her aşamasında mükemmel kalite kontrol sistemi toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.

Guangzhou Planet Inflatables Ltd. Guangzhou Planet Inflatables Ltd. Guangzhou Planet Inflatables Ltd. Guangzhou Planet Inflatables Ltd. Guangzhou Planet Inflatables Ltd.
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Orta Doğu

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Gezegen

Yıllık satış : 4 Million-5 Million

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 80% - 90%

Main products: Inflatable LED decorations,Inflatable tent,inflatable photo booth,inflatable advertising

Location: Guangzhou, China

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite şişme Igloo çadır satış için iyi kalite şişme Igloo çadır satış için iyi kalite şişme Igloo çadır satış için iyi kalite şişme Igloo çadır satış için