Guangzhou Gezegen Sisme Ltd

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Guangzhou Planet Inflatables Ltd.

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Guangzhou Planet Inflatables Ltd. Sertifikalar
Çin Guangzhou Planet Inflatables Ltd. Sertifikalar
Merhaba Lina, tavşanı aldım, kalitesi çok iyi. Montajı çok kolaydı. Şişme tavşanımızdan çok memnunum ve gelecekte sizden tekrar sipariş vereceğim. Size işinizde başarılar diliyoruz.

—— Ange, Avustralya

California'dayım ve bu şirket harika bir müşteri hizmetine sahipler, harika şirket temsilcileri ve satın aldığım ürün mükemmeldi! Ember ile temas halindeydim ve tüm sorularımın zamanında yanıtlanması şaşırtıcıydı ve siparişim zamanında geldi ve tam olarak nasıl göründüğü bu şirketi gelecekte tekrar kullanacağım.

—— Tracie, Amerika Birleşik Devletleri

Söylemeliyim ki, sipariş şaşırtıcıydı, mükemmeldi ve 5 yıldızdan çok daha fazlasıydı, hızlıydı, siparişin renklerini değiştirdim ve değişim büyük bir gülümsemeyle anında gerçekleşti. Çok teşekkürler

—— Ori, İsrail

Kaliteli ürün - reklamı yapıldığı gibi. Hızlı teslimat. Planet Inflatables'ı tekrar kullanırdım - iyi haberleşme

—— Steve, Birleşik Krallık

Şirket, herhangi bir sorunu çözmek için müşteri ile birlikte çalışmaya isteklidir. Ürün kalitesi mükemmel ve Şirket üretim taahhütlerini yerine getiriyor. Bu Şirketi diğer alıcılara şiddetle tavsiye ediyorum.

—— Robert J. Matson, Birleşik Devlet

Mükemmel tedarikçi, mükemmel iletişim ve güler yüzlü personel. uzun bir iş ilişkisi için sabırsızlanıyoruz. Ian :)

—— Ian Howie, Büyük Britanya

Merhaba Ember .. Gecikme için çok üzgünüm. Uzun zamandır uzaktaydım. Yıldızlar harika. Her şey için ve hızlı teslimat için çok teşekkür ederim. Almanya'dan en iyi Costas

—— Kostas, Almanya

Guangzhou Planet Inflatables Ltd.

1 2 3 4 5
Guangzhou Planet Inflatables Ltd. Guangzhou Planet Inflatables Ltd. Guangzhou Planet Inflatables Ltd. Guangzhou Planet Inflatables Ltd. Guangzhou Planet Inflatables Ltd.
Almanya müşteri ziyareti Fransızca müşteri Ziyaret Fabrika ürün

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar : Gezegen
Yıllık satış : 4 Million-5 Million
Yıl kurulan : 2012
İhracat p.c : 80% - 90%
Main products: Inflatable LED decorations,Inflatable tent,inflatable photo booth,inflatable advertising
Location: Guangzhou, China

Guangzhou Planet Inflatables Ltd Guangzhou bulunan firmamız, şişirilebilir ürünlerin tasarım, üretim ve satışından şişme ürünler için kararlıdır.

Şişirilebilir üretim alanındaki bol tecrübemizle, şişirilebilir çadırlar, şişme oyunlar, şişme fedailer, şişirilebilir reklam ürünleri, tatil şişirilebilirleri, şişirilebilir su oyunları ve PVC promosyon şişeleri gibi farklı şişirilebilir ürünler üretiyoruz.Tüm bu şişirilebilir ürünler dünyanın her yerindeki müşterilere satılmaktadır.

Aralıksız çalışmalarımıza dayanarak, müşterilerimiz için esnek üretim ve hizmet politikalarımız var ve bu arada kaliteli istikrarın garantisini veriyoruz.

Ticari bir şirketin reklam departmanı mısınız?Reklam şirketi tasarımcısı mısınız?Yoksa kendi şişme kiralama ve satış işiniz mi var?Bize gelmekten çekinmeyin, özelleştirilmiş gereksinimlerinizi% 100 karşılayacağız ve şişirilebilirleri kendi ellerinizle yapmak gibi hissetmenizi sağlayacağız.

İletişim bilgileri
Guangzhou Planet Inflatables Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Lisa Chan

Tel: 86-18988837087

Faks: 86-20-81001602

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin