Mesaj gönder
Ana sayfa

Guangzhou Planet Inflatables Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Guangzhou Planet Inflatables Ltd Guangzhou'da bulunan firmamız, şişme ürünlere kendini adamıştır.şişme ürünler tasarlamak, üretmek ve satmak.

Şişirilebilir imalatta bol miktarda deneyime sahip olarak, şişme çadırlar, şişme oyunlar, şişme fedailer, şişme reklam ürünleri, tatil şişmeleri, şişme su oyunları ve PVC promosyon şişmeleri gibi farklı şişme kategorileri üretiyoruz.Tüm bu şişirilebilir ürünler dünyanın her yerindeki müşterilere satılmaktadır.

Aralıksız çabalara dayanarak, müşterilerimiz için esnek üretim ve hizmet politikalarımız var ve bu arada, kaliteli istikrarı garanti ediyoruz.

Ticari bir şirketin reklam departmanı mısınız?Bir reklam şirketi için tasarımcı mısınız?Ya da kendi şişme bot kiralama ve satış işiniz mi var?Bize gelmekten çekinmeyin, özelleştirilmiş gereksinimlerinizi %100 karşılayacağız ve şişme botları kendi ellerinizle yapıyormuş gibi hissetmenizi sağlayacağız.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Gezegen Sisme Ltd

2010 yılında kurulan, Guangzhou Planet Inflatables Ltd profesyonel bir üretici ve şişme ürünlerin tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi ile ilgili ihracatçısı. Biz uygun ulaşım erişimi ile, Guangzhou bulunmaktadır. Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünyadaki çeşitli farklı pazarlarda büyük beğeni topluyor.

2.000 metrekarelik bir alanı kaplayan şu anda 30 çalışanımız, toplam 10 set makinemiz, yıllık satış rakamımız 3.000.000 USD'den fazla. İyi donanımlı tesislerimiz ve üretimin her aşamasında mükemmel kalite kontrol sistemi toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Orta Doğu

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Gezegen

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 400 Million-5000 Million

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 80% - 90%

Main products: Inflatable arch, inflatable buoy, inflatable mirror ball, inflatable bouncy castle

Location: Guangzhou, China

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Guangzhou Planet Inflatables Ltd. Sertifikalar Çin Guangzhou Planet Inflatables Ltd. Sertifikalar Çin Guangzhou Planet Inflatables Ltd. Sertifikalar Çin Guangzhou Planet Inflatables Ltd. Sertifikalar