Ana sayfa Haberler

Bir şişme balon çadır açık mobil otel nasıl kurulur

Sertifika
iyi kalite şişme Igloo çadır satış için
iyi kalite şişme Igloo çadır satış için
Müşteri yorumları
Merhaba Lina, tavşanı aldım, kalitesi çok iyi. Montajı çok kolaydı. Şişme tavşanımızdan çok memnunum ve gelecekte sizden tekrar sipariş vereceğim. Size işinizde başarılar diliyoruz.

—— Ange, Avustralya

California'dayım ve bu şirket harika bir müşteri hizmetine sahipler, harika şirket temsilcileri ve satın aldığım ürün mükemmeldi! Ember ile temas halindeydim ve tüm sorularımın zamanında yanıtlanması şaşırtıcıydı ve siparişim zamanında geldi ve tam olarak nasıl göründüğü bu şirketi gelecekte tekrar kullanacağım.

—— Tracie, Amerika Birleşik Devletleri

Söylemeliyim ki, sipariş şaşırtıcıydı, mükemmeldi ve 5 yıldızdan çok daha fazlasıydı, hızlıydı, siparişin renklerini değiştirdim ve değişim büyük bir gülümsemeyle anında gerçekleşti. Çok teşekkürler

—— Ori, İsrail

Kaliteli ürün - reklamı yapıldığı gibi. Hızlı teslimat. Planet Inflatables'ı tekrar kullanırdım - iyi haberleşme

—— Steve, Birleşik Krallık

Şirket, herhangi bir sorunu çözmek için müşteri ile birlikte çalışmaya isteklidir. Ürün kalitesi mükemmel ve Şirket üretim taahhütlerini yerine getiriyor. Bu Şirketi diğer alıcılara şiddetle tavsiye ediyorum.

—— Robert J. Matson, Birleşik Devlet

Mükemmel tedarikçi, mükemmel iletişim ve güler yüzlü personel. uzun bir iş ilişkisi için sabırsızlanıyoruz. Ian :)

—— Ian Howie, Büyük Britanya

Merhaba Ember .. Gecikme için çok üzgünüm. Uzun zamandır uzaktaydım. Yıldızlar harika. Her şey için ve hızlı teslimat için çok teşekkür ederim. Almanya'dan en iyi Costas

—— Kostas, Almanya

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Bir şişme balon çadır açık mobil otel nasıl kurulur
Bir şişme balon çadır açık mobil otel nasıl kurulur
Şişirilebilir Balon Çadırları Nasıl Çalışır?

Şişirilebilir Balon çadırları, PVC ve PVC brandadan yapılmıştır. Tente tipik olarak yaklaşık 0.6 mm kalınlığındadır. Bir balon çadırının en önemli faydalarından biri tamamen su geçirmez olmalarıdır. Genellikle bir çadırla, elemanlardan korunduğunuzdan emin olmak için bir muşamba gibi bir tür kapak koymak zorundasınız. Bir balon çadırın malzemesi, yangını geciktirici olduğu gibi tamamen su geçirmez hale getirir.

Şişirilebilir balon evi çadırından birini satın aldığınızda, bir üfleyici ve bir elektrikli pompa alacaksınız. Elektrikli pompayı kabarcık çadırının beyaz çerçevesinin hava valfine bağladınız ve beyaz çerçeve 4 ila 5 dakika içinde şişiyor. Şeffaf küre şişirilebilir kabarcık oda şişirmek için üfleyici, sürekli üfleyici çalıştırmak zorunda.

Bir Balon Çadırı Nasıl Kurulur

1. zemin ve kabarcık çadır arasında plastik veya bariyer Aşağı.

2. Balon çadırını ambalajından çıkarın.

3. Çadırı açın ve zemine yerleştirdiğiniz bariyer boyunca açın. Olabildiğince iyi yaymalısınız.

4. Üfleyiciyi kabarcık çadırının yanındaki bağlantı noktasına takın. Üfleyiciyi ve plastik boruyu birbirine sıkıca bağlamak iyi bir fikirdir, aksi halde sökebilir.

5. Üfleyiciyi sürekli veya aralıklarla açık bırakmak önemlidir. Aksi takdirde, kabarcık çadırı sönebilir.

6. beyaz çerçeveyi samll elektrikli pompa ile şişirin. Beyaz çerçevenin sürekli şişmesi gerekmez. Hava birkaç gün frem'in içinde tutulacaktır. İçinde yeterince hava yoksa, içine daha fazla hava koyun.

7. Kabarcık çadırınızla işiniz bittiğinde, üfleyiciyi ayırın. Hava yavaşça kabarcık çadırından dışarı çıkar. Tüm hava neredeyse dışarı çıktığında, tamamen dışarı olduğundan emin olmak için aşağı doğru bastırın.

8. Çadırı, ambalajını açmak ve açmak için yaptığınız şekilde katlayın.

Bubble Tents Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Kabarcık çadırının çalışması için elektriğe ihtiyaç duyacağınıza dikkat etmek önemlidir.

2. Balon çadırı açık, plastik bir malzemeden yapılmıştır. Bir çeşit gölgede ayarlamak önemlidir. Tahmin edebileceğiniz gibi, şeffaf plastik cildinizi UV ışınlarına karşı savunmayacak.

3. Kabarcık çadır kurulduğunda, nispeten düz bir yüzeyde olmalıdır. Keskin kayalardan kaçınmak akıllıca bir fikirdir; kabarcık çadır delinmiş olabilir.

1. Vanayı açın, beyaz çerçeveyi elektrikli pompa ile şişirin.

2. Üfleyiciyi, şişirilebilir şeffaf kabarcık kubbe çadırının yan tarafındaki porta takın.

3. Havalandırma kanalları, taze havanın kabarcık odası içinde akmasını sağlamak için yarı açık veya tamamen açık olmalıdır.

Pub Zaman : 2019-09-12 11:28:27 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Guangzhou Planet Inflatables Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Lisa Chan

Tel: 86-18988837087

Faks: 86-20-81001602

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)